PCNEN nedostupan zbog problema na serveru

by | maj 14, 2009 | Priča dana | 2 comments

\"U posljednjih 24 sata ove elekronske novine nijesu bile dostupne zbog toga što je \'crkao\’ hard disk na serveru, pa je morao biti instaliran novi hardware i reinstaliran kompletan software i povraćaj podataka iz backupova.

Žao nam je što nijesmo bili u mogućnosti da ažuriramo vijesti i ostali sadržaj, i zbog toga se izvinjavamo  cijenjenim posjetiocima i posjetiteljkama.

U nedostatku informacija, veliki broj njih je bio zabrinut i zvao redakciju da se informiše i pruži podršku, na čemu im se posebno zahvaljujemo.

2 0 komentara

  1. Veljko B Ilic

    Ja sam za ta poslednja 24 sata, kad ‘nestade’ PCNEN sa interneta, ‘pritiskao sto jace mogu misom’ trazeci Vas. Cudio sam se, sta to bi sa Vama, zasto nas napustiste bez pozdrava? Navikao sam se bio na citanje PCNEN-a svako jutro uz cikaru prge. Bilo mi je nekako neobicno, cak su mi nedostajali i oni komentatori koji su me nekada grdili zato sto razmisljam drugcije od njih. Dobro je sto ste to brzo regulisali, tako da ponovo mozemo da citamo PCNEN, i da ljdski komentarisemo jedni sa drugima. Zivjeli!

  2. Ivana

    Dobrodošli nazad! ( meni ste homepage 😉 )

    Primjedbica:
    “posjetiocima i posjetiteljkama” zvuči malo neobično – recimo kao “gentlemen and ladies”…

    posjetiteljka

Submit a Comment