Stomatološke službe najavile štrajk

by | dec 12, 2007 | Novosti | 0 comments

Zaposleni u stomatološkim službama u Crnoj Gori stupiće u štrajk 21. decembra, najavili su danas iz sindikale organizacije stomatologa i  sindikalnog rukovodstva Kliničkog centra u Podgorici.

Tokom trajanja štrajka biće obezbijeđen minimum rada, kako je zakonom predviđeno.

Na konferenciji za štampu je apelovano da se odgodi reforma stomatološke službe i da se o tome projektu sprovede ozbiljna javna rasprava.

0 Comments

Submit a Comment