Zaposleni u stomatološkim službama u Crnoj Gori stupiće u štrajk 21. decembra, najavili su danas iz sindikale organizacije stomatologa i sindikalnog rukovodstva Kliničkog centra u Podgorici.
Tokom trajanja štrajka biće obezbijeđen minimum rada, kako je zakonom predviđeno.
Na konferenciji za štampu je apelovano da se odgodi reforma stomatološke službe i da se o tome projektu sprovede ozbiljna javna rasprava.







0 Comments