Nova hapšenja u slučaju ‘Tunel’

by | okt 13, 2023 | Novosti | 0 comments

Marijan Vuljaj, Ivica Piperović i Nikola Milačić uhapšeni su sinoć nakon saslušanja u podgoričkoj policiji zbog sumnje da su povezani sa obijanjem depoa Višeg suda, objavio je portal Vijesti.

Njih trojica su lišeni slobode nakon što je policija juče poslije podne uhapsila odbjeglu Katarina Baćović.

Prema navodima portala, privedena osoba čiji su inicijali M.A. pušten je nakon saslušanja jer je utvrđeno da nije dio iste kriminalne grupe.

Osnovno državno tužilaštvo osumnjičenom Nikoli Milačiću i Ivici Piperoviću stavlja na teret krivično djelo – kriminalno udruživanje i tešku krađu, jer se vjeruje da su imali direktno zaduženje tokom  kopanja tunela od suterena zgrade do depoa Višeg suda u Podgorici.

Uhapšena Katarina Baćović, osumnjičena u aferi ‘Tunel’

0 Comments

Submit a Comment