Ovaj Austrijanac je ostao dva sata, 30 minuta i 57 sekundi u specijalno napravljenoj staklenoj kutiji napunjenoj kockama leda do njegovih ramena.
“Borim se protiv bola vizualizacijom pozitivnih emocija. Na taj način mogu da izdržim”, rekao je Keberl novinarima.
On planira da sledeće godine u Los Anđelesu nadmaši novi sopstveni rekord.
https://youtu.be/LU8PnJeaubg







0 Comments