“Građani Srbije su nesrećni. Osjećaju da su nedovoljno informisani u vezi s pandemijom. Ni mi u Njemačkoj nismo bili oduševljeni lokdaunom, ali smo mi bili dobro informisani i zato smo prihvatili te mjere. Ja baš nemam osećaj da se g. Vučić uopšte informisao kod stručnjaka i to onda dalje prenio građanima kako bi se i oni osjećali informisano i kako bi razumjeli o čemu se radi, zašto lokdaun, zašto popuštanje mjera”, rekla je poslanica Zelenih.







0 Comments