Zabranjen koncert Vlada Georgieva u Nikšiću

by | jul 21, 2019 | Novosti, Priča dana | 0 comments

Iako je ranije bio najavljen kao jedna od glavnih zvijezda predstojećeg Bedem festa u Nikšiću, popularni crnogorski pjevač Vlado Georgiev objavio je da ipak od njegovog nastupa nema ništa.

„Nećemo se gledati na Bedem festu u Nikšiću, iako smo svi to jako želeli. Ne pitajte mene zašto, jer ja ne znam odgovor. Samo je rečeno — ne. I meni i organizatorima“, napisao je Vlado Georgiev na Tviteru, prenose mediji.

Organizatori Bedem festa su najavili da će naknadno obrazložiti zbog čega je otkazan nastup pjevača.

Georgiev je poznat kao veliki kritičar vlasti u Crnoj Gori.

Portal IN4S spekuliše da je razlog nepodobnosti Georgijeva njegova javna podrška opozicionom Demokratskom frontu na posljednjim izborima.

„Vidimo se drugom prilikom. Hvala svima koji su htjeli da te večeri uživamo u muzici i ljubavi“, napisao je Georgiev.

0 Comments

Submit a Comment