Magla i štrajk odgodili letove Montenegro Airlinesa

by | dec 12, 2014 | Novosti | 0 comments

Zbog štrajka javnog sektora u Italiji kasne letova svih avio-kompanija koje lete iz i ka Italiji, pa i Montenegro Airlinesa, navodi se u saopštenju kompanije.

“Kako su štrajkom u toj zemlji pogođeni svi sektori, uključujući i avio-saobraćaj let iz Podgorice odložen je za večeras u 19.00 sati, dok je let iz Rima za Podgoricu koji je po redu letenja trebao da se realizuje u 14.00 sati pomjeren za 21.00 sat, ali su i tada moguća kašnjenja zbog velikih gužvi koje se očekuju na rimskom aerodromu Leonardo da Vinči”, piše u saopštenju, prenose mediji.

“Takođe, velika magla na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu uslovila je kašnjenje letova svih avio-kompanija ka i iz ove destinacije”, navodi se u saopštenju MNA.

 

0 Comments

Submit a Comment