Mandić je u štrajk stupio 13. oktobra u znak protesta zbog odluke Vlade Crne Gore da prizna nezavisnost Kosova
"Mandić je uvažio stav rukovodstva SNS", rekao je agenciji Beta portparol te partije Dobrilo Dedeić.
On je istakao da je odluka o prekidu štrajka "definitivna" i da je štrajk glađu "završena stvar".
Dedeić je dodao da će SNS uvažiti sve savjete lekara u vezi s oporavkom Mandića koji će u bolnici ostati još dan-dva.
Mandić je sinoć, poslije odluke rukovodstva SNS, prevezen u bolnicu mimo svoje volje, pošto se njegovo zdravstveno stanje naglo pogoršalo. Odmah pošto je primio infuziju, stanje zdravlja Mandića se popravilo i postalo je stabilno.
Prema ranijim najavama iz SNS, nakon što se oporavi, Mandić će nastaviti sa političkom aktivnošću.







0 Comments