Crnogorsko Udruženje učesnika ratova od 1990. godine pozvalo je danas predsjednika opozicione Srpske narodne stranke Andriju Mandića da prekine štrajk glađu.
U saopštenju Udruženja je ocijenjeno da Mandić "može uzdignutog čela" napustiti zgradu Skupštine Crne Gore, u kojoj štrajkuje već 13. dan, u znak protesta zbog odluke crnogorske vlade da prizna nezavisnost Kosova.
Mandić bi trebalo da prekine štrajk u interesu svoje porodice i politickih istomišljenika, navedeno je u saopstenju Udruženja ratnika.







0 Comments