Okončan štrajk zaposlenih u Narodnom muzeju

by | nov 11, 2006 | Novosti | 0 comments

Štrajk je organizovan sa namjerom da se Vlada Crne Gore prinudi na preispitivanje odluke o osnivanju Javne ustanove Centar Njegoš.

Kako je prenio Radio Crne Gore, dogovororeno je da resorno ministarstvo organizuje okrugli sto na kome će se razgovarati o organizovanju i radu Centra Njegoš.

0 Comments

Submit a Comment