Bijele košulje – novi početak

by | maj 3, 2010 | Novosti | 0 comments

Sa građanima i novinarima su razgovarali lideri Socijalističke narodne partije, Nove srpske demokratije i Pokreta za promjene, Srđan Milić, Andrija Mandić i Nebojša Medojević, kao i nosioci na listi glavnog grada, Neven Gošović, Slaven Radunović i Boris Marić.

Lideri su na promotivni skup došli u bijelim košuljama, koje, kako kažu, simbolizuju novi početak i želju za radom i promjenama, javila je TV Vijesti.

"Mi želomo da pokažemo da smo spremni da zavrnemo rukave i da gradimo Podgoricu i Crnu Goru. Simbol bijelih košulja je da se ovdje radi o časnim, poštenim i hrabrim ljudima koji se nijesu uključili u politiku da bi napunili svoje džepove", rekao je Medojević i dodao da će sa bijelih košulja skinuti džepove "da ljudi ne pomisle da služe samo da se u njih stavlja provizija od korupcije".

Lokalni izbori u 14 crnogorskih opština zakazani su za 23. maj.

0 Comments

Submit a Comment