Ljekar iz Tivta uhapšen zbog trgovinom ljudima

by | jul 8, 2009 | Novosti | 0 comments

Kako je objavila Uprava policije na svom sajtu, Ivanišević duže od godinu nije naplaćivao ljekarske usluge I.G. (24) iz Kovina, sa boravkom u Tivtu, ali je za uzvrat od nje tražio seksualne usluge za koje joj je davao po 20 eura.

Policija sumnja da je tivatski ljekar u više navrata svojim prijateljima ugovarao seksualne usluge sa pomenutom djevojkom.

Sumnja se da je Ivanišević njoj i njenom suprugu obećao, znajući za njihove teške imovinske prilike, dati pozajmicu od 35 hiljada eura, a navodno je našao i osobu koja je za bubreg njenog muža trebalo da plati između 40 i 50 hiljada eura.

Po prijavi I.G. juče su takođe lišeni slobode i B.Č. (27) i T.R. (24) iz Tivta, zbog sumnje da su, na njenu štetu, počinili krivično djelo silovanje.

0 Comments

Submit a Comment