Danilović je kazao da su, mimo volje Andrije Mandića, prekinuli njegov štrajk i odlučili da ga prebace u Klinički centar.
"Ja u Boga vjerujem, i na osnovu onoga što je prvo saopštenje, da će on, nakon određenog vremena biti u redu", rekao je Danilović.
"Sada je u dobrim rukama i potpuno je sigurno da nijesmo mogli dozvoliti da to preraste u ništa više od ovoga", dodao je on.
"Bio je krajnji trenutak, i ovo je moralo ovako da se završi", rekao je Danilović novinarima ispred KBC.







0 Comments