Mandić je rekao da će danas štrajkovati u zgradi parlamenta i da će tražiti da do kraja ostane u Skupštini do ispunjenja zahtjeva.
On je rekao da će štrajkovati u svom poslaničkom klubu do 18.00 časova, a nakon toga nije izvjesno šta će se dešavati.
"Od mene su tražili da nakon 18.00 časova napustim zgradu Skupštine, ali ja ću ipak ostati u prostorijama Poslaničkog kluba da štrajkujem, pa ćemo vidjeti šta će se dalje dešavati. Sve će se znati u 18.00 čavoa, kada budem planirao da i dalje ostanem u Poslaničkom klubu da štrajkujem", rekao je Mandić.







0 Comments