Na redovnoj sjednici i o raciji u Rožajama

by | mar 11, 2008 | Novosti | 0 comments

Predsjednik skupštinskog Odbora za odbranu i bezbjednost Dragan Kujović najavio je da će to tijelo na sjutrašnjoj sjednici raspravljati i o akciji policije u Rožajama kako bi do kraja razmotrio pitanje koje zaokuplja pažnju javnosti, piše Republika.

"Nema potrebe da zakazujemo posebnu sjednicu, već ćemo na sjutrašnjoj zatražiti sve neophodne podatke od direktora Uprave policije Veselina Veljovića o tom slučaju kako bi se što prije stvari o tom pitanju raščistile", kazao je Kujović za Republiku.

List navodi da je ranije bilo predviđeno da Odbor raspravlja samo o Izvještaju o radu Uprave policije u sektoru bezbjednosti za 2007. godinu.

Hitnu sjednicu Odbora zbog neuspjele policijske racije u Rožajama inicirao je potpredsjednik Odbora iz Pokreta za promjene Goran Batrićević, tražeći smjenu čelnika policije.

Kujović je naveo da će sjednica Odbora biti otvorena za javnost.

0 Comments

Submit a Comment