Španska policija je saopštila da je uhapsila jednog osumnjičenog i da je u potrazi za drugim osumnjičenima za planirana bjekstva iz restorana bez plaćanja računa.
Prije četiri dana grupa od 120 gostiju je pobjegla iz restorana u trenutku kada je trebalo da se posluži desert i ostala dužna nekoliko hiljada eura.
Slični incidenti nedavno su se dogodili u različitim restoranima širom centralne i sjeverozapadne Španije.
Policija je uhapsila rumunskog državljanina koji je izvršio nekoliko rezervacija poslije kojih je dolazilo do masovnog bjekstva gostiju.
Drugi osumnjičeni su identifikovani, ali su u bjekstvu, a policija ne želi da saopšti detalje kako osumnjičeni za ove prevare ne bi dobili korisne informacije.







0 Comments