Zaharova: CIA ne razumije Rusiju

by | jan 18, 2017 | Novosti | 0 comments

zaharova“Bivši zamjenik direktora CIA Majkl Morel, koji je izjavio da bi Moskva mogla da “preda poklon“ novoizabranom predsedniku SAD Donaldu Trampu u vidu bivšeg službenika američke obavještajne službe Edvarda Snoudena, nije razumio Rusiju”, izjavila je portparolka Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marija Zaharova.

Zaharova je dodala da je sada jasno da je za CIA normalno da predaje one koji traže zaštitu.

“Snoudenu je prije nekoliko dana produžena boravišna dozvola za još nekoliko godina“, napisala je Zaharova na svojoj stranici na Fejsbuku, prenosi Sputniknews.

Snouden je dobio privremeni politički azil u Rusiji nakon što je u junu 2013. godine predao listovima Vašington post i Gardijan niz povjerljivih materijala o američkim i britanskim programima za praćenje na internetu, podseća agencija.

0 Comments

Submit a Comment