Malo do umjereno oblačno sa sunčanim intervalima biće danas u Crnoj Gori. Magla i sumaglica će biti moguće ujutru po kotlinama na sjeveru zemlje.
Vjetar južni biće slab do umjeren, a od sredine dana u sjevernim krajevima mjestimično umjeren do pojačan.
Jutarnja temperatura vazduha kretaće se od -1 do 10, a najviša dnevna od 11 do 19 stepeni.
U Podgorici će biti malo do umjereno oblačno sa dužim sunčanim intervalima. Vjetar južni biće slab do umjeren. Jutarnja temperatura vazduha biće oko 7, a najviša dnevna do 18 stepeni.
U srijedu i četvrtak biće umjereno do potpuno oblačno. Povremeno će padati kiša ili nalećeti pljusak. U sjevernim, centralnim i višim planinskim predjelima na jugu u četvrtak će padati snijeg. Intenzivnije padavine očekuju se u srijedu veče i u četvrtak tokom jutra ili prijepodneva.
Padavine će prestati u četvrtak tokom popodneva u južnim, a krajem dana ili tokom noći i u sjevernim krajevima zemlje.
U petak i subotu biće bez padavina sa dužim sunčanim intervalima.







0 Comments