Nezavisni poslanik u crnogorskom parlamentu Mladen Bojanić se javno zahvalio rukovodstvu, uredništvu i novinarima javnog RTCG servisa “koji sprovode NATO kampanju za evidentan doprinos značajnom rastu protivnika punopravnog članstva Crne Gore u NATO Alijansi”.
“Cjelodano i predano bombardovanje gledaoca informacijama lišenih bilo kakve kritičke misli, ili bar sitne sumnje, o navodnim povoljnostima učlanjenja jasan su dokaz da su upravo oni koji se zalažu za tzv. zapadne vrijednosti najudaljeniji od njih.
Svjetlosnu godinu su daleko od slobode govora i kritičke misli, osnovnih civilizacijskih vrijednosti.
Besomučna i skandalozna kampanja je presudno uticala da veliki broj neopredijeljenih građana zauzme čvrst stav u protivljenju namjeri Vlade Crne Gore da ih bez prava na lično izjašnjenje ugura u NATO Alijansu.
Pozivam ih da nastave da rade u korist njihove štete, a u korist svih slobodnomislećih građana Crne Gore”, poručio je Bojanić u pisanoj izjavi za javnost.







0 Comments