Radnici Kombinata aluminijuma su danas počeli da štrajkuju u krugu fabrike, u nastojanju da od uprave kompanije iznude povećanje plata od 15 odsto. Radnici zahtijevaju i oročavanje termina kada će biti potpisan kolektivni ugovor.
Radnici Kombinata aluminijuma su danas počeli da štrajkuju u krugu fabrike, u nastojanju da od uprave kompanije iznude povećanje plata od 15 odsto. Radnici zahtijevaju i oročavanje termina kada će biti potpisan kolektivni ugovor.
0 Comments