Italijanski sud će na aukciji ponuditi na prodaju više od 2000 pornografskih filmova kako bi osigurala sredstva za odštetu žrtava pronevjere.
Sudska aukcijska kuća u Trevisu kao početnu cijenu odredila je 720 eura za paket koji se sastoji od 2.187 videa i DVD-a, kao i erotskih pomagala. Aukcija će se održati 24. septembra.
Izračunato je da je za pregledanje svih sadržaja potrebno šest godina pod uslovom da se pogleda po jedan pornić dnevno.
Zbirka je bila vlasništvo lokalnog privrednika Luigija Compiana koji je pronevjerio 40 miliona eura. Njegova imovina je zaplijenjena i biće ponuđena na prodaju.
Među njegovim najvrednijim vozilima koja još nisu ponuđena na prodaju su četiri Jaguara i Alfa Romeo 6C iz 1938. i mogli bi postići cijenu od najmanje 15 miliona eura.







0 Comments