“Jutros, u 8:30 časova, na otvorenoj pruzi između ukrsnice Trebaljevo i stanice Mojkovac, došlo je do kontakta između teretnog voza i pomoćne električne lokomotive Željezničkog prevoza Crne Gore, koja je bila upućena radi pružanja tehničke pomoći (prevlačenja) teretnom vozu koji je prethodno ostao u defektu”, saopšteno je iz ŽCG
Tom prilikom lakše su povrijeđeni mašinovođa i pomoćnik mašinovođe.
Željeznički saobraćaj između Kolašina i Bijelog Polja je privremeno obustavljen do završetka uviđaja i pružanja neophodne pomoći povrijeđenim.
“Putnici iz voza 6100, koji je jutros krenuo iz stanice Bar u 5:10 časova za Bijelo Polje, a koji trenutno stoji u Kolašinu, biće prevezeni alternativnim autobuskim prevozom iz stanice Kolašin. Zahvaljujemo putnicima na razumijevanju i strpljenju”, naveli su iz ŽPCG.







0 Comments