“Nedopustivo je, čak i apsurdno, da se ovoliko vremena, nesreća koja se zove mediji (Dnevne novine, Informer i TV Pink) bavi mnome kao pojedincem, plasirajući o meni laži, zaobilazeći suštinu i istinu”, napisao je nikšićki biznismen Miodrag Daka Davidović u tekstu kojim se obraća narodu Crne Gore, a koji su u cjelosti objavile Vijesti na portalu.
Mediji koje pominje Davidović dovode ga u vezu sa navodnim nalogodavcima i akterima navodno pripremanih terorističkih akcija u Crnoj Gori na dan izbora.
On je priznao da je jedan od malobrojnih ljudi iz biznisa otvoreno stao na stranu crnogorske opozicije.
“Ako se, ne daj Bože, bilo šta desi mojoj porodici, mojim saradnicima i mojim zaposlenima, jasno je sa koje je adrese došla poruka. Prirodno je da ovako razmišljam jer je ovakva pisanija stvorila nezdravu klimu u javnosti i označila me kao finansijera terorista.
Ako se dokaže da je bilo ko od optuženih, ili od onih što su u navodnom bjekstvu, bio u bilo kakvoj vezi sa mnom, spreman sam platiti najvišu ‘cijenu’ koju je ikad iko platio u viševjekovnoj istoriji našeg naroda”, poručio je Davidović.








0 Comments