U Crnoj Gori će danas biti umjereno do potpuno oblačno, povremeno sa kišom; u južnim krajevima zemlje ponegdje će biti i pljuskova sa grmljavinom. Na sjeveru CG, u višim planinskim predjelima, povremeno će padati slab snijeg.
Metereolozi najavljuju više padavina u cijeloj zemlji krajem dana i tokom noći.
Jugoistočni i istočni vjetar biće slab do umjeren, povremeno i pojačan.
Mjestimični udari južnog i jugoistočnog vjetra na moru biće brzine od 25 do 35 čvorova. More će biti umjereno talasasto do talasasto.
Najviša dnevna temperatura vazduha kretaće se od 4 do 14 stepeni.
Sjutra će u južnim i centralnim djelovima zemlje kiša padati nešto intenzivnije, a biće uslova za po koji pljusak i grmljavinu. U višim planinskim predjelima veća vjerovatnoće za slabe sniježne padavine biće u petak i subotu. U petak poslijepodne, tokom noći i u subotu, na sjeveru CG biće sniježne padavine ponegdje moguće i u nižim predjelima, dok će na jugu zemlje biti dužih suvih perioda.







0 Comments