Sjutra počinje nastava

by | feb 20, 2012 | Novosti, Priča dana | 0 comments

Sjutra počinje nastava u Podgorici, Nikšiću, Rožajama, Žabljaku i većem broju ustanova u opštinama Bijelo Polje, Pljevlja i Danilovgrad.

Koordinacioni tim za upravljanje u vanrednim situacijama donio je naredbu da nastava u svim javnim i privatnim predškolskim ustanovama, osnovnim i srednjim školama i ustanovama visokog obrazovanja na teritoriji Podgorice, Nikšića, Rožaja i Žabljak počne sjutra, 21. februara.

Odlukom Ministarstva prosvjete, nastava u svim obrazovno-vaspitnim ustanovama u opštini Bijelo Polje počeće sjutra, izuzev u OŠ “Krsto Radojević” u Tomaševu, OŠ “Milovan Jelić” u Pavinom Polju i OŠ “Milovan Đalović” Sušica.

U Pljevljima od sjutra neće raditi samo OŠ “Živko Đžuver” u Bobovu, OŠ “Mile Peruničić” u Maoču i OŠ “Mataruge” u Matarugama.

U opštini Danilovgrad neće sjutra s radom početi samo OŠ “Blažo Mraković” u Zagaraču.

U ostalim opštinama u kojima se nije odvijala nastava zbog proglašenja vanrednog stanja, početak rada zavisiće od vremenskih uslova, kao i procjene lokalne zajednice da su se stvorili uslovi za organizovanjem nastave.

O početku rada obrazovno-vaspitnih ustanova u ovim opštinama javnost Crne Gore će biti blagovremeno obaviještena, saopšteno je iz resornog ministarstva.

 

0 Comments

Submit a Comment