‘Dan’: Đukanović otkazuje posjete poslije 15. novembra?

by | sep 14, 2010 | Novosti | 0 comments

Spoljnopolitičke aktivnosti premijera Mila Đukanovića, planirane za drugu polovinu novembra, najvjerovatnije će biti otkazane, saopšteno je Danu iz Vlade.

Đukanović će 2. novembra posjetiti Izrael, a nakon toga će u Podgorici dočekati evropskog komesara za proširenje Štefana Filea, koji treba da donese tekst mišljenja EK o crnogorskom zahtjevu da dobije status kandidata za EU.

List piše da je Đukanović otkazao posjete Kataru i Ujedinjenim Arapskim Emiratima, Briselu i Sloveniji, učešće na samitu lidera Mediteranske unije, a odbio je i doručak sa ambasadorima EU u Podgorici.

Šefica Biroa za odnose sa javnošću Olivera Đukanović demantovala je za Dan da je premijer otkazao spoljnopolitičke aktivnosti u drugoj polovini decembra.

"Premijer Đukanović radi shodno agendi, a promjena nije bilo, i te informacije nijesu tačne", kazala je Đukanović.

0 Comments

Submit a Comment