Pamela Anderson, bivša zvijezda serije „Čuvari plaže", koja je krajem prošle godine najavljivala da su njeni poslovni planovi vezani i za Crnu Goru, ostala je, navodno, bez ičega i živi u prikolici, prenose inostrani mediji novost koju su čuli od jednog Pamelinog prijatelja.
"Moj novac je sav u nekretninama i gradnji. Pa ja još živim od čeka do čeka, što je prilično uzbudljivo. A kada sad pogledam tržišta kapitala, vidim da je tako bolje! Sav moj novac nekud ode. Čim ga dobijem, dam ga u dobrotvorne svrhe ili nešto gradim. Nisam neki štediša, ali moji klinci su sigurni do kraja studija", otkrila je nedavno Pamela svoje poslovne planove.
Ideju za gradnju eko-hotela u Crnoj Gori dobila je prije više od pola godine kada je sa jednom humanitarnom fondacijom posjetila Abu Dabi i tada je, navodno, prihvatila predlog tamošnje kraljevske porodice da počne da se bavi hotelijerstvom.
Pamela nije iznijela više detalja o gradnji u Crnoj Gori.







0 Comments