Pretučen novinar koji je govorio o fudbalskoj mafiji

by | maj 27, 2008 | Novosti | 0 comments

Zbog jakih udaraca u glavu on ima amneziju i sjeća se samo da se krvav probudio u svom stanu. Stojoviću je u napadu probušen obraz šiljatim predmetom, polomljena mu je vilica i nanesene povrede na glavi.

In4s portal objavljuje da je Mladenova sestra potvrdila da ju je brat pozvao telefonom u petak oko 23.20 sati, govoreći nerazgovijetno i konfuzno da je povrijeđen, nakon čega je ona pozvala hitnu pomoć.

Stojović se ne sjeća ni trenutka kad je došla hitna pomoć kao ni intervencije koja je tamo uslijedila.

U MUP Crne Gore je B92 rečeno da je istraga u toku, a na pitanje da li crnogorska policija obezbjeđuje Stojovića pošto napadači nijesu otkriveni, rečeno je da takav odgovor treba zatražiti zvaničnim putem.

Stojović je nedavno bio jedan od gostiju na tribini u podgoričkoj knjižari Karver, posvećenoj slobodi izražavanja. Tribinu je organizovala Inicijativa mladih za ljudska prava.

0 Comments

Submit a Comment