Gazani: Šelzi će švercere cigareta izvesti na sud

by | jun 26, 2007 | Novosti | 0 comments

"Bilo je i za očekivati da će istražitelji sve učiniti da se pronađu dokazi o ilegalno stečenom novcu koji potiče od krijumčarenja cigareta. Nije se moglo desiti da tužilac Đuzepe Šelzi baci u vodu tolike godine istrage koju su vodili agenti Direkcije za borbu protiv mafije, policije, finansijske policije", kazao je Gazani.

Gazani je sada komandant finansijske policije u Ređo Kalabriji, gdje su tamošnje vlasti posljednjih godina imale više uspješnih zapljena krijumčarenih cigareta, kao i kokaina koji su preko luke Đoja Tauro išle u Crnu Goru.

On je kazao da ne treba osuđivati Crnu Goru, jer "država i narod nijesu krivi što su na njihovoj teritoriji našli utočište odbjegli mafijaši iz Italije".

0 Comments

Submit a Comment