Nešto puče, ne znadosmo šta

by | sep 16, 2006 | Čuj - viđi - javi | 16 comments

Nešto je oko ponoći između četvrtka i petka puklo na Zabjelu*. Puklo je jako, uznemirilo građane, a policija i glavni mediji ne mogu da nas informišu o tome šta je puklo i đe je puklo – na Zabjelu, oko Zabjela, ispod Zabjela, iznad Zabjela.

Čuo sam i ja da je puklo, i baš me zanima o čemu se radi, pa molim one posjetioce PCNEN-a koji možda znaju da zadovolje moju i radoznalost brojnih drugih su(građana).

Naravno, prethodno molim ljude iz PCNEN-a da postuju ovu moju molbu u njihovu rubriku Čuj, viđi, javi. Shvatio sam da se to može.

* Za one koji ne znaju, Zabjelo je jedno od najslavnijih podgoričkih naselja.

Veljko M. 

16 0 komentara

  1. Crnota

    Nesto je puklo, niko nezna sta je to bilo? Nije bilo mrtvih, kaze puno njih. Vala Bogu, kako rijesiti ovaj problem i doznati sta je bilo?

    Bio jedan kralj, imao lijepu cerku. Obecao je da ce je dati onom momku, KOJI ODE TAMO, NEZNA KAMO, I DONESE TO, NEZNA STO!!! Nije potrajalo dugo vremena, jedan mladic je rijesio taj kraljev problem i srecno se ozenio.

    Isti je slucaj i sa :”Sta je puklo u Zabjelu?” Rijesicemo taj problem, jer nebi imalo smisla da Crnogorci neznaju gdje je puklo, kako je puklo, koliko je puklo i kome je puklo? DOBRO JE STO IM NIJE PUKLA POGIBIJA.

  2. mobilni

    oca mi yebi te nije ziva istina taman se vrem izgrada i diga jednu malu i reko da je povedem precice do kuce kad ono zagrmi e reko djevojko od danasnje rabote nista kad ona veli mora da je nocno gadjanje na streljastvo lazu ova celjad sto pricaju da se vidjeo dim nako je neko cigar zapalijo od nas dvoje aj uzdravlje

  3. Drac

    Neki Chaka probao zolju koju je godinama hranio ispod kreveta?

    Nesto je puklo i policija nikako da otkrije sta!?Oooozbiljan problem…

  4. Veljko M.

    Salu na stranu, ali bih volio da nam neko ko zna objasni da li je moguce da je iznad Zabjela nesto probilo zvucni zid. Meteorit? Parce meteorita?

    Nesot slicno se nedavno desilo iznad Novog Zelenda, ako se dobro sjecam.

    Zanima me da li na Ljubovicu postoji bilo kakav magacin municije ili eksplozivnih materijala, kao i da li je moglo nesto eksplodirati u Kombinatu aluminijuma, a da se to krije?

  5. Zabjelcanin

    Odgovor Dracu,

    Zolja bacena na Roki pistolato je eksplodirala noc prije ove eksplozije, pa ne brkaj ove dvije eksplozije. Ova potonja je stvarno bila jaka i probudila me.

  6. zabjelcanin iz new yorka

    da znas zlatice golubice da zabjelcani se tako lako ne useru u gace mozda ovi novi ali oni originalni nikad

  7. Pukla Nije.

    Kad sve ove gluposti sto pisemo saberem, oduzmem, podijelim i pomnozim, dolazim do zakljucka da smo skoro svi oboljeli mnogo. Treba prije nego sto pocnemo pisati o ovome sto je “PUKLO”, fino odemo kod doktora koji ce ustanoviti i pronaci, STA NAM JE STVARNO PUKLO U CUTURU?

    Kuku mene braco, za vama kojima je “puklo u praznu cuturu”, kuku mene za vama danas pa zadovijek, kuku! Toliko vam je PUKLO da vam vise nema lijeka.

  8. Drac

    Ako ste toliko zabrinuti, napravite gradjanski pritisak na nadlezne da vam kazu sta je to bilo ili priznaju da nemaju pojma.
    Preporucujem i sutore edicije “Najvece svjetske misterije”, bez sale, u njoj se istrazuju takve pojave, pa vam mogu pomoci.

  9. NK iz BS

    Predlazem da se taj zagoricki misteriozni prasak pokazuje turistima kao atrakcija . Dovedete autobuse i pokazete rukom turistima , to je ovdje bilo nedje , i naplatite taksu .

  10. zabjelcanin iz new yorka

    jako mi se dopala ocjena gospodina veljka kada rece da je zabjelo jedno od najslavnijih podgorickih naselja.tacno veljko i najzdravijih i gledaj kakvi se momci i djevojke radjaju na zabjelu ,da ne nabrojavam sada koje su sve licnosti rogjeni na zabjelu jedno mi se ne svigja sto su ovi skorojevici sa velikim parama omrcili lekovu livadu pa su zabjelu izgubili dusu

  11. Tokicin bivsi kolega

    Pa vi tamo lu toj vasoj republici imate i ministra odbrane Tokicu Milovica. Sto njega ne pitate on je strucnjak za sve vrste pucnjave i eksplozija.

Submit a Comment